SYSTEM ENVORA

System envora to nowatorskie, kompleksowe i proste w obsłudze rozwiązanie kierowane do parafii i zarządów cmentarzy.
Jest pomostem łączącym parafię z wiernymi, dzięki stronie internetowej i wyszukiwarce zmarłych.

Innowacyjność
Jest to pierwszy tego typu system, dostępny za pośrednictwem sieci Internet a do tego wygląda jak dobrze znany system Windows. Takie rozwiązanie to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa danych, stałych archiwizacji, to również ciągły nadzór administracyjny i zawsze aktualna wersja oprogramowania bez konieczności zakupu i wykonania aktualizacji. Rozpoczęcie pracy
z dowolnym pakietem envora to również pestka.

Informatyk jest niepotrzebny
System envora nie wymaga żadnej instalacji a wybrany pakiet jest uruchamiany maksymalnie w 24 godziny od akceptacji projektu graficznego. To na prawdę jest proste! Na naszych stronach internetowych można zapoznać się z wersją demo.

Co zawiera system envora?
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa pakiety envora w zależności od potrzeb i oczekiwań.

envora black
pakiet ten to rozbudowany system strony internetowej wraz z pełną samodzielną administracją. Indywidualna i elegancka szata graficzna, efektowna animacja oraz przejrzysty schemat informacji, to wszystko czego potrzebuje Parafia.

Pakiet zawiera między innymi:
moduł aktualności
moduł ogłoszenia parafialne
moduł Intencje mszalne
moduł galeria

envora silver
Pakiet envora silver oprócz systemu strony internetowej zawiera system zarządzania dowolną ilością cmentarzy wraz z ich planami (poziom szczegółowości sektorów). W jego skład wchodzi również monitoring płatności, który pozwala na szybkie zlokalizowanie kwater z wygasającą opłata w ciągu najbliższych 30 dni oraz tych, które są po terminie opłaty.
Produkty